پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۲۹۰۷
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۸
حجت الاسلام والمسلمین حسینی رئیس کل دادگستری استان کردستان به همراه محمد جباری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در بازدید 2 ساعته از زندان سنندج ، با بازداشت شدگان اغتشاشات اخیر بصورت چهره به چهره و مستقیم دیدار کردند.
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، در پی دستور رئیس معظم قوه قضاییه مبنی بر مقابله با عناصر اصلی اغتشاشگر و آشوب‌طلب حرفه‌ای در چهارچوب موازین قانونی و بدون اغماض و کوتاهی، رئیس کل دادگستری استان کردستان از استقرار شعب ویژه رسیدگی به جرایم علیه امنیت عمومی در دادسرای عمومی و انقلاب سنندج، دادگاه انقلاب و دادگاه تجدیدنظر استان خبر داد.
رئیس کل دادگستری استان کردستان در جریان این بازدید بیان داشت : دستور پایش و غربالگری افراد دستگیرشده از بدو اغتشاشات صادر شده و در این راستا صرفا افراد فریب خورده ای که نقشی درتخریب اموال یا شرارت نداشته اند ، با اخذ تعهدو تضمین لازم بلافاصله آزاد می  شوند.
حجت الاسلام حسینی ضمن تاکید بر رسیدگی قاطع به پرونده عوامل اغتشاشات و کسانی که به اموال عمومی خسارت وارد کردند ، اظهار داشت: طبق تاکیدات رئیس معظم قوه قضاییه ، به پرونده عناصر اصلی اغتشاشات با سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد شد و دستگاه قضایی استان از ابتدای این اغتشاشات لیدرها و محرکین در فضای حقیقی و مجازی را شناسایی کرده و با آنان برخورد قاطع و قانونی را انجام می دهد.
رئیس کل دادگستری استان کردستان ضمن هشدار جدی به افرادی که قصد بر هم زدن امنیت استان را دارند ، افزود : دستگاه قضایی با افرادی که در جهت سلب آسایش و امنیت عمومی اقدام می‌کنند، به هیچ وجه اغماض و مماشات نخواهد داشت و قاطعانه با این دسته از افراد برخورد خواهد کرد.
حجت الاسلام حسینی از خانواده ها خواست تا با کنترل ، نظارت و مراقبت بر  فرزندان خود از افتادن آنها در دام افراد فریب خورده با جدیت خودداری کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:کرمی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: