پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۲۹۱۸
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست قرارگاه جوانی جمعیت تاکید کرد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در نشست قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه، بر تسریع در رفع چالش های اجرایی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تاکید کرد.
دکتر «سید وحید حسینی» در این نشست با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی جمعیت از سوی مقام معظم رهبری، بر تسریع در رفع چالش های اجرایی قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تاکید کرد.

او پویایی، بالندگی و جوانی جمعیت، رفع موانع ازدواج، تسهیل و ترویج تشکیل خانواده و افزایش فرزند را از جمله مضامین ابلاغی در سیاست های کلی جمعیت برشمرد و افزود: ضرورت دارد تمامی نهادها و سازمان های دست اندرکار بیش از پیش نسبت به ضرورت این امر و مشارکت در تحقق قوانین پیش بینی شده تلاش کنند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه لازم است مسوولان دستگاه های اجرایی استان به ویژه واحدهای فرهنگی و اجتماعی در امر آموزش و فرهنگ سازی در بین کارکنان زیرمجموعه فعالیت کنند، ادامه داد: در موضوع جوانی جمعیت نیز همانند دیگر مسایل ملی، مشارکت رسانه ها در تبیین ضرورت های این امر و آگاه سازی اقشار جامعه نسبت به اهمیت جوانی جمعیت در ایجاد زیرساخت های توسعه آینده کشور، مسیر دستیابی به اهداف این برنامه را تسهیل می سازد.

 
معاونان و مدیران ارشد دانشگاه نیز در این نشست، با ارایه راهکارهای مختلف در زمینه تسریع  بهبود اجرای سیاست های جوانی جمعیت در استان، گزارشی از اقدامات کمیته های زیرمجموعه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در حوزه های مختلف و مواردی از قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مانند آموزشی، توسعه و حوزه دارو ارایه کردند.

چهاردهمین نشست قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، صبح روز، ششم مهر ۱۴۰۱ در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: