پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۱
دبیر پویش «همه حاضر» اعلام کرد:
سعید حسینی گفت: روزانه 200 نفر نیروی جهادی، در مصلای امام خمینی(ره) به بسته‌بندی نوشت‌افزار اهدایی مردم برای ارسال به مناطق کم‌برخوردار مشغول هستند.
به گزارش روابط‌عمومی، سعید حسینی دبیر پویش «همه حاضر» با بیان این که نمایشگاهی با عنوان «همه حاضر» برای عرضه نوشت‌افزار ایرانی در مجموعه چهل‌سرای مصلای امام خمینی برپا شده است، تصریح کرد: این نمایشگاه از روز چهارشنبه، ششم مهرماه آغاز به کار کرده و با توجه به استقبال مردم، تا جمعه پانزدهم مهرماه، از ساعت 14 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
وی اضافه کرد: در این نمایشگاه علاوه بر نوشت‌افزار، اسباب‌بازی و کتاب کودکان هم با تخفیف ویژه عرضه شده تا خانواده‌ها بتوانند به صورت همزمان به تمام اقلام مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.
دبیر پویش «همه حاضر» عنوان کرد: برای استفاده حداکثری خانواده‌ها از فضای نمایشگاه، هر روز از ساعت 16، برنامه زنده مل‌مل و خاله گلی از فضای نمایشگاه به روی آنتن شبکه پویا خواهد رفت.
دبیر پویش «همه حاضر» به حضور 100 تولیدکننده نوشت‌افزار در نمایشگاه اشاره کرد و افزود: این امکان در نمایشگاه «همه حاضر» فراهم شده است تا خانواده‌ها در صورت تمایل، نوشت‌افزار مورد نظر خود را خریداری و به صورت مستقیم به پویش اهدا کنند.
وی ادامه داد: در صورتی که خانواده‌ها کاغذباطله‌های خود را به نمایشگاه بیاورند و به پویش تحویل دهند، عواید حاصل از بازیافت این کاغذها صرف خرید نوشت‌افزار برای دانش‌آموزان کم‌برخوردار خواهد شد.
حسینی با بیان این که همزمان با این نمایشگاه بسته‌بندی نوشت‌افزار تهیه‌شده از طریق کمک‌های مردمی جریان خواهد داشت، خاطرنشان کرد: از پنجم مهرماه، روزانه 200 نیروی جهادی به صورت داوطلبانه در مصلای امام خمینی(ره) حضور یافته‌ و از ساعت 9 تا 18 به بسته‌بندی نوشت‌افزار اهدایی مشغول شده‌اند، پیش‌بینی می‌شود فعالیت آنان تا بیستم مهرماه ادامه داشته باشد.
وی اظهار کرد: تمام نوشت‌افزار اهدایی، تولید داخل است، حتی سعی بر این است که واحدهایی در مناطق محروم ایجاد شود که اشتغال حاصل از این پویش هم در مناطق کم‌برخوردار به وجود آید.
پویش ملی «همه حاضر» قصد دارد یک میلیون بسته نوشت‌افزار را در اختیار دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار قرار دهد. کد دستوری 77#*780* برای کمک به این پویش در نظر گرفته شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: