پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۲۹۴۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
طی اطلاعیه ای صورت گرفت؛
رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» با همراهی ارکستر ملی ایران به رهبری مجید انتظامی برای دومین بار لغو و به زمان مناسب دیگری موکول شد.
به گزارش از روابط‌عمومی، رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» که قرار بود با همراهی ارکستر ملی ایران به رهبری مجید انتظامی در مهرماه سال جاری در تالار وحدت روی صحنه برود، برای دومین بار لغو و به زمان مناسب دیگری موکول شد.

روابط عمومی بنیاد رودکی برای دومین بار در اطلاعیه‌ای از تغییر زمان اجرای رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» به رهبری مجید انتظامی با همراهی ارکستر ملی ایران خبر داد که این تصمیم با توجه به برگزار نشدن سایر برنامه‌های کنسرت و موسیقی در سالن‌های موسیقی تهران و همچنین، به منظور فراهم کردن شرایط حضور پرشمار علاقمندان برای شنیدن و دیدن برگزیده آثار مجید انتظامی اتخاذ شده است.

تاریخ جدید رویداد موسیقایی «همراه با خاطره‌ها» به‌زودی و پس از آغاز سایر کنسرت‌ها و اجراهای صحنه‌ای در تهران اعلام خواهد شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: