پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۴۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
رئیس کل دادگستری استان فارس در جمع روسا و مدیران ادارات آموزش و پرورش سراسر استان فارس خبرداد:
رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: معلمان در تربیت دانش آموزانی قانونمند تلاش کنند.

حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی در مراسم امضای تفاهم نامه اجرای طرح صلح یار در جمع روسا و مدیران ادارات آموزش و پرورش سراسر استان فارس اظهار کرد: امروزه توسعه فریضه صلح وسازش درجامعه امری ضروری است.

رئیس کل دادگستری استان فارس گفت: دردروان کرونا آسیب های روانی واجتماعی فراوانی برای افراد جامعه خصوصا قشر دانش آموز ایجاد شده است که لازم است طرح مشخصی برای مقابله با این آسیب ها فراهم شود.

موسوی ایجاد طرح صلح یار واستفاده از ظرفیت دانش آموزان برای این طرح را از ابتکارات استان فارس دانست که می تواند منجر به فراگیری مهارت های اجتماعی در انان شود

رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به تجارب قبلی همکاری دو نهاد دستگاه قضا وآموزش وپرورش به اجرای طرح قاضی در مدارس نیز اشاره کرد وادامه داد: با انعقاد تفاهم نامه،  همکاری بیشتری با نظام تعلیم و تربیت خواهیم داشت.

وی خاطرنشان کرد: تلاش معلمان در مدارس به گونه ای باشد که دانش آموزان، افرادی قانونمند پرورش یابند.

رئیس دادگستری استان فارس تاکید کرد: در جهت تحقق اهداف انقلاب و ایجاد صالحات و باقیات  تلاش کنید. دادگستری نیز از هرگونه مساعدت با آموزش و پرورش  استقبال می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه برای تبیین کلام رهبری در جامعه باید بیش از پیش تلاش کنیم افزود: یاس و نامیدی حربه ای است که امروز از سوی دشمنان نظام جمهوری اسلامی، در جامعه به کار گرفته شده است.

موسوی تصریح کرد: شواهد تاریخی بیانگر آن است که نه تنها در اسلام بلکه در ایران باستان نیز زنان محجبه بوده اند لذا روشنگری و هدایت دانش آموزان از ماموریت های اصلی معلمان است که لازم است قوانین نیز از سوی معلمان برای دانش آموزان تشریح شود.

خاطر نشان می شود: دراین جلسه تفاهم نامه اجرای طرح صلح یار درمدارس فارس امضا شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: