پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۴۵۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۴
مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس به منظور بررسی مسائل و مشکلات پرسنل و وضعیت مناطق تحت مدیریت محیط زیست طی نشست هایی با پرسنل شهرستان های قیر، فیروز آباد و فراشبند دیدار و گفتگو کرد.
عطا پورشیرزاد، در این نشست ها که به منظور بررسی وضعیت پاسگاه‌های قیر، فیروز آباد و فراشبند و بررسی مسائل و مشکلات پرسنل انجام شد ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی محیط‌بانان، آنان را مدافعان را خط مقدم حفاظت از تنوع زیستی و ذخایر ژنتیکی کشور دانست.

پور شیرزاد با اشاره به اهمیت مناطق تحت مدیریت سازمان در حفظ گونه‌های گیاهی و جانوری بر لزوم حفاظت شبانه روزی و مستمر از این مناطق تأکید کرد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست فارس ضمن تاکید بر اجرای شایسته طرح های زیست بومی و طرح های معیشت جایگزین، خواستار بررسی دقیق میزان مشارکت پذیری جوامع محلی در اجرایی شدن طرح‌ها، بررسی جایگاه ذینفعان، امکان و نحوه مشارکت آنها در اجرای طرح‌های مدیریتی، مبارزه با زمین خواری و رفع تصرفات و ضرورت شده و بر ایجاد هماهنگی و همدلی بین مسئول و محیط بانان منطقه تأکید کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: