پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۴۷۲
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خبر داد:
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت گفت: از ابتدای تاسیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، یک میلیون و ۷۴۴ هزار فقره تسهیلات به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است.
علی عاشوری در همایش سراسری مدیران صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت که در مشهد مقدس در حال برگزاری است، افزود: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت از ابتدای تاسیس تاکنون یک میلیون و ۷۴۴ هزار فقره تسهیلات در اختیار مددجویان قرار داده است.

وی با بیان اینکه تسهیلات کارگشایی بیشترین موارد وام‌های ارائه شده به جامعه هدف را شامل می‌شود، ادامه داد: در طول پنج سال فعالیت صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت، رقمی حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات به صورت قرض‌الحسنه به مددجویان و نیازمندان پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت با اشاره به روند کاهشی معوقات تسهیلات در این صندوق، تاکید کرد: معوقات تسهیلات در این صندوق به زیر ۲ درصد رسیده که رقمی قابل قبول است.

عاشوری به اهمیت رعایت ضوابط و مقررات بانک مرکزی توسط صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت و خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی خوبی که داشته‌ایم، طی پنج سال اخیر هر سال به تکالیف خود عمل کرده‌ایم و جایزه خوش‌حسابی نیز به صندوق تعلق گرفته است .

عاشوری در ادامه افزود: یکی از موضوعات دیگر، بحث تضامین صندوق است که از موضوعات کاربردی است و در حال حاضر با ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای ۴۵۱۴ فقره تسهیلات، ضمانت نامه صادر شده است.

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت اظهار کرد: با حضور روابط عمومی، فعالیت‌های خوبی در زمینه تبلیغات انجام شد و امسال نیز آن موضوع ادامه پیدا خواهد کرد.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: