پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۱۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
در حالی که به جشنواره سالانه تجارت الکترونیک آنلاین سالانه چین به نام «دوبل 11» نزدیک میشویم، شرکت لبنیاتی a2 که در بورس اوراق بهادار استرالیا فهرست شده، مشتاقانه منتظر این فرصت است تا از پتانسیل تجاری خود در بازار بیشتر استفاده کند.

شیائو لی، مدیر اجرایی چینی شرکت لبنیاتی a2، که یک شرکت تغذیه لبنیاتی فهرست شده در ASX (بورس اوراق بهادار استرالیا) و NZX (بورس نیوزلند) است، به شین هوا گفت: «دوبل 11» یک رویداد سالانه بزرگ برای ما است. ما با چندین پلتفرم تجارت الکترونیک همکاری می کنیم و تبلیغات مختلف نیز با فضای خرید این جشنواره مطابقت دارد.

لی گفت: «دوبل 11 اکنون در واقع به یک کارناوال خرید آنلاین و آفلاین برای همه افراد تبدیل شده است. این واقعا یک فرصت برای ما است.»

جشنواره خرید آنلاین، که سالانه در 11 نوامبر برگزار می شود، یک گشت و گذار بزرگ برای خرید آنلاین است که به عنوان فرصتی برای نمایش طیف گسترده ای از کالاها در سراسر جهان تلقی می شود.

این شرکت لبنیاتی با نگاهی به 10 سال فعالیت خود در چین، حضور خود را به صورت آنلاین و آفلاین از طریق پلتفرم های مختلف مانند سوپرمارکت ها و برخی از خرده فروشان آنلاین برجسته افزایش داده است.

طبق آمار این شرکت، رشد درآمد سال مالی 2022 آن تا 19.8 درصد رسیده که بخشی از آن ناشی از رشد قوی فروش در چین است.

از نظر لی، به طور کلی بازار چین به خوبی حرکت خود را حفظ کرده است و به شرکت وی کمک کرده تا به نقاط عطف جدیدی در سهم بازار دست یابد.

لی به شین هوا گفت که این شرکت با بهبود استانداردهای زندگی مردم، افزایش تقاضای زیادی برای محصولات لبنی با کیفیت بالا و متنوع در چین می بیند.

لی افزود: من معتقدم که نشاط اقتصاد چین در آینده بیشتر آزاد خواهد شد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:مهدی زالزاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: