پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۶
در دیدار لیائی با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده مطرح شد؛
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده دیدار کرد.
در دیدار لیائی با انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در خصوص وضعیت کسب و کار زنان خانه دار و خودسرپرست هم اندیشی و تبادل نظر و اولویت بخشی به فعالیت های اقتصادی این قشر از زنان در دستور کار قرار گرفت.
در این نشست؛ معاون رئیس جمهور با بیان اینکه توجه به اشتغال و رفع آسیب‌های اجتماعی اولویت نخست دولت در حوزه زنان است خواستار بهره گیری از ظرفیت‌های شبکه پستی کشور در این خصوص شد. 
وی مسئولیت اصلی زنان را تحکیم خانواده دانست و خواستار تحقق مصوبه استفاده از کاهش یک ساعت کاری؛ برای بانوانی که فرزند زیر شش سال دارند شد.
محمود لیایی نیز ضمن معرفی خدمات نوین شبکه پستی کشور در‌ خدمات رسانی بهینه به شهروندان گفت: پنج هزار روستا دارای دفاتر پستی هستند که در جهت احیای اقتصاد روستایی هدف گذاری شده اند. 
وی با اشاره به راه اندازی سامانه روستا بازار افزود: روستا بازار سامانه مناسبی برای احیای اقتصاد روستاهاست و هدف از راه اندازی این سامانه؛ شفاف سازی تجارت برای دولت است. 
مدیرعامل شرکت ملی پست در ادامه گفت: در تلاش هستیم تا شرکت تعاونی مجازی با اعتبار مالی ایجاد کنیم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: