پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۶
مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان، گفت: بیش از یک هزار مددکار ترویجی مرد و تسهیلگر زن در مناطق روستایی استان فعالیت دارند.

گیتی آنلاین-مدیر هماهنگی ترویج سازمان جهادکشاورزی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: بیش از یک هزار مددکار ترویجی مرد و تسهیلگر زن  در مناطق روستایی استان فعالیت دارند.

بهزاد شهرکی تصریح کرد: :مددکاران ترویجی و تسهیلگران زن روستایی به عنوان پیشگامان اجرای طرح های ترویجی ضمن همکاری در انجام فعالیت‌های آموزشی ـ ترویجی، تعامل و ارتباط با سایر عوامل شبکه ترویج کشاورزی در روستا به منزله پل ارتباطی بین بخش دولتی و بهره‌برداران روستایی هستند و در واقع ارتباط این بخش با بهره‌برداران را تسهیل می کنند.

وی اذعان داشت: این افراد پس از گذراندن دوره های آموزشی در سطوح تخصصی و عمومی به عنوان نیروهای داوطلب مردمی در روستا در جهت ارتقا کمی و کیفی تولیدات بخش کشاورزی سازماندهی می‌شوند.

شهرکی افزود : در انتخاب این افرود تلاش شده با هماهنگی مدیریت های جهاد کشاورزی ، مراکز جهاد کشاورزی ، شوراها و دهیاران هر روستا با اولویت فارغ التحصیلان دانشگاهی و بخصوص رشته های مختلف کشاورزی و همچنین کشاورزان علاقمند به فعالیت های ترویجی استفاده شود.

گفتنی‌است، جهت شناسایی و هویت دار شدن مددکاران و تسهیلگران ترویجی استان به زودی کارت شناسایی صادر شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: