پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد:
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از تکمیل ۱۰ هزار واحد مسکن مددجویی در هفت ماهه سال جاری خبر داد.
محمود توکلی با اشاره به تفاهم‌نامه ۴۰ هزار واحدی مسکن مددجویان گفت: این تفاهم‌نامه پنج‌جانبه با همکاری دیگر دستگاه‌ها در حال پیگیری است و برای سال جاری، اجرای ۲۳ هزار واحد در قالب این تفاهم‌نامه پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: تفاهم‌نامه ۱۰ هزار واحدی با بنیاد مستضعفان نیز در سال جاری در حال انجام است.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با بیان اینکه تمرکز ساخت مسکن مددجویان در مناطق روستایی است، اظهار کرد: این اقدام با هدف ایجاد ماندگاری روستاییان و تشویق مهاجرت معکوس به مناطق روستایی انجام می‌شود.

توکلی تاکید کرد: وام طرح بهسازی بنیاد مسکن، پایه و مبنای اصلی خدمت مسکن در روستا است و کمیته امداد نیز با ارائه وام و بلاعوض، از خانه‌دار شدن مددجویان حمایت می‌کند.

وی با اشاره به اینکه مددجویان فاقد مسکن یا دارای مسکن فرسوده در اولویت ساخت مسکن هستند، ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال تعداد منازل تکمیل شده مددجویان از ۲۰ هزار واحد عبور کند.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: