پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۵۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۷
در نشست هم اندیشی رئیس دانشگاه با مسوولان بیمارستان خیریه پیوند اعضای ابوعلی سینا؛
در نشست هم اندیشی رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با مسوولان بیمارستان خیریه پیوند اعضای ابوعلی سینا، بر اهمیت تقویت زیرساخت ها و برنامه های آموزشی و درمانی در این مرکز تاکید و راهکارهای تقویت همکاری ها در زمینه تحقق این برنامه ها بررسی شد.

رئیس دانشگاه در این نشست با قدردانی از تلاش بی وقفه اساتید و پزشکان این مرکز به ویژه در بحران کرونا، به بررسی مسایل آموزشی، پژوهشی و درمانی این مرکز پرداخت و گفت: اقدامات و دستاوردهای بیمارستان پیوند اعضای ابوعلی سینا در حوزه های آموزشی، پژوهشی و درمانی در سطح ملی و بین المللی، برای مجموعه سلامت استان موجب سربلندی است.

دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به توانمندی های اساتید و کارکنان مرکز خیریه پیوند اعضای ابوعلی سینا، بر اهمیت تقویت زیرساخت های این مرکز تاکید کرد.

او با بیان جایگاه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حوزه پیوند اعضا که در عرصه های بین المللی نیز زبانزد است، آغاز به کار بیمارستان پیوند اعضای ابوعلی سینا را گامی موثر در تقویت این جایگاه از زمان راه اندازی تا کنون دانست و از پیگیری برای رفع دغدغه های این مرکز بزرگ آموزشی، پژوهشی درمانی در سطح وزارتی از سوی مسوولان دانشگاه خبر داد

تلاش بر تقویت جنبه های آکادمیک خدمات در حوزه سلامت

مدیر عامل مرکز خیریه آموزشی، پژوهشی و درمانی پیوند اعضای ابوعلی سینا نیز در این نشست اولویت مهم این مرکز را تامین سلامت بیماران و کمک به درمان آنان دانست که در کنار اقدامات آموزشی و پژوهشی، در حال انجام بوده است.

دکتر «سیدعلی ملک حسینی» اظهار کرد: تلاش اساتید و مسوولان مرکز خیریه پیوند اعضای ابوعلی سینا، جهانی شدن نام و آوازه این مرکز، دانشگاه علوم پزشکی شیراز و کشور عزیزمان ایران، در بین دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر دنیا را به همراه داشته است.

او ضمن بیان توضیحاتی در خصوص برنامه های آینده و در دست اقدام این مرکز، گفت: برداشتن هر گامی برای حوزه سلامت باید به صورت آکادمیک باشد که برای این امر نیز تلاش می شود.

 

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: