پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۶۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۰
شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر برگزار کرد؛
مسابقات فوتسال داخلی شرکت برق منطقه‌ای فارس و بوشهر با حضور ۱۶۰ بازیکن در قالب ۱۴ تیم در ۴ گروه در استان‌های فارس و بوشهر آغاز گردید. 
در این دوره از مسابقات که هر یک از تیم ها مزین به نام یکی از شهدای شرکت است بازیکنان در قالب 14 تیم با هم به رقابت می پردازند.

این مسابقات با همکاری مشترک پایگاه مقاومت بسیج شرکت برق فارس و بوشهر و واحد ورزش و منابع انسانی در حال انجام است و طبق پیش بینی مراحل نهایی آن با حضور دو تیم منتخب استان فارس و دو تیم منتخب استان بوشهر در اول آذر ماه در مجموعه ورزشی برق شیراز برگزار خواهد شد.

ظرفیت های کم نظیری در ورزش فوتسال در شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر وجود دارد که با برگزاری مسابقات حرفه ای کشف و شناسایی می شود و این دوره از مسابقات نیز فرصتی مناسب برای استعداد یابی در شناسایی استعدادهای ورزشی است.

بر اساس پیش بینی های انجام شده با ارزیابی داوران و کارشناسان سطح مسابقات یاد شده به درستی و با دقت سنجیده می شود و می تواند میزان و معیاری برای حضور گسترده تر و بیشتر همکاران در مسابقات با سطوح بالاتر است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: