پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۵۹۵
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
وزیر ارتباطات کسب رتبه برتردر ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز را به مدیرعامل شرکت ملی پست تبریک و از مجموعه کارکنان این شرکت قدردانی کرد.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با اعطای لوح به مدیرعامل شرکت ملی پست، از عملکرد این شرکت در کسب رتبه برتر توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سال 1400تقدیر کرد. 

بنا بر این گزارش در متن لوح وزیر ارتباطات آمده است:
اقامه نماز نشانه ی حکومت صالحان و نویدبخش نشر و ترویج پاکی و مهربانی در جامعه اسلامی است و بی شک برگزارکنندگان آن، ضمن بهره مندی از فیوضات و برکاتش، جایگاهی والانزد پروردگار متعال خواهند داشت.
بدینوسیله ضمن تشکر و قدردانی از جنابعالی و همکاران محترم آن مجموعه در احیای ارزش های دینی که برپایی نماز جماعت سرآمد آن است؛ کسب عنوان برتر در ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در زمینه توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در سال 1400 را تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برایتان توفیق بندگی و پایداری در این مسیر را خواستارم.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: