پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۶۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹
با حضور عضو هیئت مدیره و اعضای مرکز نوآوری پست؛
نشست هم اندیشی با مدیران شرکت های دانش بنیان عضو مراکز نوآوری پست با حضور محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره و رئیس مرکز نوآوری پست برگزار شد.
روز گذشته 24 آبان 1401 نشست هم اندیشی با مدیران شرکت های دانش بنیان عضو مراکز نوآوری پست با حضور محمدرضا قادری عضو هیئت مدیره و رئیس مرکز نوآوری پست، محمد احمدی معاون فنی و بازرگانی و جمعی از مدیران حوزه فنی و فناوری این شرکت به صورت حضوری و مجازی به منظور برگزار شد. 
محمدرضا قادری هدف از برگزاری این جلسات را جهت دهی به تلاش ها و فعالیت های نوآورانه و فناورانه شرکت های استارت آپی وعضو مراکز نوآوری پست برای دریافت نتایج بهتر و همچنین طرح نقشه نوآوری پست بیان کرد. 
رئیس مرکز نوآوری پست در این نشست با ارائه گزارشی از کارگروه ویژه ی بررسی طرح های دانش بنیان و نوآور مرکز نوآوری شرکت ملی پست گفت: «در این کارگروه 16 جلسه برگزار و هشتاد طرح اعضای مرکز نوآوری بررسی و به جریان کار انداخته شده است.
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست افزود: «بعضی از طرح هایی که شرایط آماده تری داشتند، با آنها قرارداد بسته شده است.»
وی از اخذ مجوزه بعضی از این طرح ها مثل "پست ویژه شهری" خبر داد و گفت: «مقرر شده است در چهار استان این طرح آغاز و به کل استان ها و متقضیانی که می توانند در سراسر کشور این سرویس را راه اندازی کنند تسری داده شود.»
رئیس مرکز نوآوری پست همچنین بااشاره به اینکه با کمک شرکت های عضو مرکز نوآوری، نیازهای بازار را بهتر درک خواهیم کرد، بر لزوم حفظ اکوسیستم و داشتن برنامه منسجم در این راستا تاکید کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: