پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۶۱۱
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۱
معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف در آیین معارفه رئیس پارک فناوری:
مراسم تکریم و معارفه رئیس پارک علم و فناوری با حضور معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف، روسای دانشگاه های استان، مدیران شرکت ها، موسسات و واحد های فناور و دانش بنیان، مقامات انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد.

گیتی آنلاین، خبرالدین در مراسم  معارفه دکتر نصیری رئیس پارک هرمزگان ضمن تاکید بر شایسته گزینی گفت:علی فتی رئیس سابق پارک علم و فناوری هرمزگان ، یکی از جوان ترین و با تجربه ترین مدیرانی است که در  طول  مدت  خدمت هم محبوب و هم فعالیت های ارزنده ای داشته است .

وی افزود:انسجام و همبستگی میان نیروهای های نخبه و دانشگاهی هرمزگان مثال زدنی است و این خود مقدمه رشد و شکوفایی خواهد بود .

معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف تصریح کرد: رئیس پارک علم و فناوری متولی کل استان است و لازم است از ظرفیت بخش خصوصی در عرصه های فناوری و نوآوری  بهره  کامل را ببرد .یکی از مصادیق در جهت کمک به صندوق های فناوری بهره گیری از امکانات بلا استفاده دولتی است که با مشارکت پارک علم و فناوری می تواند در جهت رفع مشکلات بهره جست .

این مقام مسئول گفت: بر اساس ماده ۳۴ در خصوص پارک های علم و فناوری که اذعان دارد حداقل ۱۰درصد از عرصه تملک داری دارای استان ها برای طرح دانش بنیان هزینه شود حمایت خوبی از لحاظ قانونی برای استان ها است .

خیرالدین بیان داشت:فرهنگ اشتغال های فن آورانه و نو آورانه را باید در جامعه با مشوق ها گسترش دهیم و این بهترین راه حل برای بیرون رفت از مشکلات پیش روی کشور است .

امید به آینده در بین جوانان را با گسترش  شرکت های دانش بنیان بوجود می آید رابطه فضای کسب و کار و نگاه مثبت به آن می شود گامی بسوی پیشرفت

وی ادامه داد:در آینده نزدیک از لحاظ نیروی انسانی نیز بر اساس مصوبه ای که صورت گرفته ۳۰۰نیروی متخصص را استخدام می شود که سهمیه خوبی اختصاص داده شده است .برخی مشکلات مانند  فضای استقرار و اراضی بصورت تفاهم‌نامه قابل حل است و در خصوص تامین اجتماعی و اداره مالیات نیز ابتکار عمل با حضور میدانی مدیران و تعامل قابل حل خواهد بود .

گفتنی است دکتر علی خیرالدین معاون فناوری و نوآوری وزارت عتف به نمایندگی از مقام عالی وزارت حکم ریاست دکتر نصیری را به وی اهدا کرد.

انتهای پیام:/

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: