پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸
لیائی در شورای اداری پست بوشهر مطرح کرد؛
مدیرعامل شرکت ملی پست در نشست شورای اداری پست استان بوشهر بر همسویی کارکنان و همدلی در راستای ارتقای شبکه پستی و رسیدن به اهداف تاکید کرد.
صبح روز بیست و هشتم آبان ماه سالجاری، محمود لیائی به صورت سر زده از اداره کل پست استان بوشهر بازدید و ضمن بازدید از بخش های مختلف ستادی و اجرایی، در نشست شورای اداری این استان شرکت کرد.
لیائی با بیان اینکه مهمترین هدف از بازدیدهای استانی، آشنایی نزدیک با همکاران و شنیدن مشکلات آن ها است گفت: «بی تردید، در بسیاری از مواقع مشکلات با گزارش و نامه نگاری قابل لمس نیستند.»
مدیرعامل شرکت ملی پست ضمن تقدیر از تلاش های بارگاهی مدیرکل پست استان، خواستار بهره گیری بیشتر از ظرفیت های استانی و تلاش مضاعف در رسیدن به اهداف شبکه شد. 
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست با تاکید بر همسویی کارکنان و همدلی در راستای ارتقای شبکه پستی بر رشد درآمد با همت مضاعف در  نوآوری خدمات پستی و ارتقای کیفیت تاکید کرد. 
طرح مشکلات و پیشنهادات کارکنان و گفتگو پیرامون موضوعات مختلف از برنامه های این نشست بود. 
لیائی همچنین طی دیدار صمیمانه با کارکنان پست استان به استماع سخنان آنان پرداخت و پاسخگوی سوالات شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: