پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۶۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
با حضور مدیر عامل برق منطقه‌ای فارس؛
کارکنان امور انتقال برق بوشهر با هماهنگی واحد ورزش و سلامت ، در همایش پیاده روی و ساحل نوردی که یداله حقیقی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر نیز حضور داشت ، شرکت کردند.
حقیقی در حاشیه این همایش بر لزوم حفظ آمادگی جسمانی کارکنان و توجه به ورزش و تربیت بدنی تاکید کرد و اظهار داشت: ایجاد و حفظ روحیه نشاط و سلامت کارکنان از اولویت‌های کاری شرکت است و طبق مصوبه شورای اداری استان ها این رویکرد باید در اولویت قرار گیرد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر افزود: ورزش نقش مهمی در سلامت کارکنان و ارائه خدمات بهتر به مردم دارد. توجه به ورزش کارکنان و خانواده کارکنان ضرورت دارد و مسئولان شهرستان ها در همه نواحی باید توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.

حقیقی بیان کرد: ضرورت تداوم تحقیقات علمی برای بستر سازی ورزش در جامعه و آثار مثبت آن در بین اقشار مختلف مردم و ارتباط نزدیک با مراکز علمی احساس می شود.

در این همایش که با حضور کارکنان بخش های مختلف برگزار گردید کارکنان امور انتقال برق بوشهر زیر نظر مربیان به اجرای حرکات کششی و نرمش پرداختند.

همچنین با حضور معاونین بهره برداری ، منابع انسانی و هماهنگی شرکت مسابقات فوتسال بین تیم های منتخب نواحی استان بوشهر برگزار گردید ، مدیر عامل شرکت برق منطقه ای فارس و بوشهر همچنین در دیدار با همکاران ناحیه بوشهر ضمن استماع سخنان آنان به بررسی مشکلات همکاران پرداخت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: