پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۱
فرمانده پایگاه مقاوت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس در جلسه با اعضای شورای بسیج سازمان به تشریح اهم برنامه ها در بخش‌های مختلف تولیدی ، تجاری ، فرهنگی، ورزشی در هفته بسیج پرداخت.
مهدی حسنی گفت: برنامه های سازمان صمت  مرکز استان ، ادرات شهرستانی ، بخش‌های خصوصی اصناف و بازاریان ، صنعتگران و معدنکاران شامل شرکت در یادواره شهدا در مرکز استان ، تجلیل و سرکشی از خانواده معظم شهدا، ایثارگران و پیشکسوتان ، گلباران و عطر افشانی قبور مطهر شهدا ، حضور در اجتماع بزرگ بسیجیان، برگزاری تورهای صنعتی ، بازدید از واحدهای تولیدی ، و فروشگاه‌های بزرگ ، نمایشگاه عکس دوران دفاع مقدس و فعالیتهای بسیج در فعالیت‌های اجتماعی و ...، برگزاری مسابقات کتاب خوانی ، ورزشی ازجمله تنیس، دارت ، والیبال ، کوهنوردی ، پیاده روی ، شرکت در زیارت عاشورا در محل بارگاه شهدای گمنام در کوهپایه شیراز و سایر برنامه لازم در هفته بسیج انجام می پذیرد.

حسنی با اشاره بر ترویج روحیه و فرهنگ ناب بسیجی بعنوان ضامن امنیت و عزت بر اهمیت و نقش نیروهای بسیجی تاکید کرد واظهار داشت: بسیج در هشت سال دفاع مقدس خوش درخشید و امروز هم در همه عرصه های اجتماعی، فرهنگی، امنیتی و اقتصادی یاریگر مردم است.
 
وی ادامه داد: ضرورت دارد تا همگان پیشگام جهاد تبیین و منعکس کننده دستاوردهای کشور و انقلاب باشیم و نقش بصیرتی و معرفتی خود را در قبال مردم و جامعه و جوانان در بخش‌های مختلف اقتصادی، تولیدی ، تجاری ، فرهنگی ، ورزشی و ... ارایه نموده و این رویه مهم نیز ادامه داشته باشد.
 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: