پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۱۱
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۷
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۳۱.۵ میلیارد تومان اعتبار به دستگاه های اجرایی خسارت دیده ناشی از سیل اختصاص پیدا کرد.
گیتی آنلاین-به نقل از مهرداد عرب اول در پنجمین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان، گفت در این جلسه دو دستور کار مهم دنبال و تصمیم هایی اتخاذ شد.

وی افزود: پس از ابلاغ سیاست های کلی برنامه هفتم توسعه توسط مقام معظم رهبری مقرر گردید در اسرع وقت لایحه برنامه هفتم توسعه توسط ستاد تدوین برنامه هفتم تهیه و جهت تصویب به مجلس محترم تقدیم شود

 وی تصریح کرد: در این نشست کلیات، سیاست ها، رویکردها و مباحثی که مرتبط با برنامه هفتم توسعه است و نقشی که استانها و دستگاههای اجرایی استانها می‌توانند در تدوین مواد برنامه توسعه هفتم داشته باشند به اعضای شورای برنامه ریزی و توسعه سیستان و بلوچستان ارائه شد.

 عرب اول ابراز امیدواری کرد: در این رابطه مشارکت فعالی را از دستگاه‌های اجرایی شاهد باشیم.

رییس سازمان برنامه و بودجه استان گفت: دستورکار دوم جلسه هم به بخشی از اعتبارات ماده ۱۷ قانون مدیریت بحران اختصاص داشت ودر این رابطه ۱۲۷.۵ میلیارد تومان در قالب اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای و چهار میلیارد هم به صورت هزینه ای به استان ابلا غ شده است.

عرب اول افزود: در این نشست نحوه توزیع این اعتبارات بر اساس گزارش ستاد مدیریت بحران، در بین برخی از دستگاه های خسارت دیده استان در سیل اخیر انجام شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: