پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۳
با تلاش صلح یار سنندجی :
معاون توسعه حل اختلاف استان کردستان اظهار داشت : یک فقره پرونده به مبلغ 3 میلیارد تومان توسط صلح یار سنندجی منجر به سازش شده است.
به گزارش گیتی آنلاین کردستان ، بهادر اسدی معاون توسعه حل اختلاف رئیس کل دادگستری استان کردستان از سازش پرونده 3 میلیارد تومانی با تلاش صلح یاران این استان خبر داد و گفت: در راستای رسالت اصلی شورای حل اختلاف مبنی‌ بر صلح و سازش در پرونده‌ها، پرونده حقوقی تقسیم ترکه ظرف مدت 10 روز  منجر به سازش شد.
وی افزود : در این پرونده ، وراث با دادخواست تقسیم ترکه به دادگستری شهرستان سنندج خواستار تقسیم ماترک  خود که  یک باب ملک مسکونی به ارزش3 میلیارد تومان  بود ، شده بودند .
اسدی ادامه داد : وراث سپس با مراجعه به ستاد  صبر سنندج  و استفاده از  ظرفیت صلح یاران  در این خصوص و با ارجاع  موضوع  به صلح  یار فعال سنندجی و معتمد محل ، خوشبختانه ظرف کمتر  از ده روز منجر  به صلح  و سازش  و نهایتا مختومه  شدن  این پرونده حقوقی گردید.
معاون توسعه حل اختلاف استان کردستان با اشاره به افزایش سالانه ورودی پرونده‌ها به دادگستری اضافه کرد: با ورود فعال «صلح یاران» به عرصه صلح و سازش در جامعه موجبات کاهش ورودی پرونده به دادگستری فراهم شده و نهایتا تحقق دیگر اهداف دستگاه قضایی در سند تحول را بدنبال خواهد داشت.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: