پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۲۵
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
فرمانده مقاومت بسیج سپاه زاهدان، گفت: بمناسبت هفته بسیج ویزیت رایگان معسرین بیمار توسط پزشکان متخصص در نقاط مختلف شهرستان زاهدان انجام شد.
گیتی آنلاین-سرهنگ محمد نخعی در این خصوص اظهار داشت: در هفته بسیچ پزشکان متخصص بسیجی با حضور در محله مسجد مولای متقیان به ویزیت رایگان مردم این محله پرداختند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان گفت:  همچنین ویزیت رایگان ویژه خواهران اهل سنت و شیعه نیز در محله مسجد قدس توسط حوزه مقاومت شهیده سونا دشتی برگزار شد.سرهنگ محمد نخعی  با اشاره به اینکه در هفته بسیج  ده ها مورد ویزیت رایگان در محلات محروم شهر زاهدان برگزار می شود،  تصریح کرد: در طرح های ویزیت رایگان پزشکان متشکل از زنان و زایمان، اطفال ، داخلی، مغز و اعصاب  جراحی و قلب  دنداپزشک ماما روانشناس و پزشک عمومی مشارکت دارند. 

وی تصریح کرد: با حضور پزشکان در محلات و روستاهای دور افتاده دسترسی آسان و بدون هزینه مردم مناطق محروم به پزشک و خدمات درمانی امکانپذیر می شود و افراد در محل زندگی خود از امکانات درمانی بهره مند می شوند

وی بیان کرد: ویزیت رایگان از جمله طرح هایی است که در طول سال توسط سپاه انجام شده و رضایت مردمی را دربرداشته است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: