پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۲۷
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۱
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زاهدان ، گفت: در مراسم غبار روبی مزار شهدای زاهدان بر نقش شهدا در مبارزه با دشمنان قسم خورده تاکید شد
گیتی آنلاین- سرهنگ محمد نخعی  در این خصوص اظهار داشت: غبارروبی مزار شهدا توسط بسیجیان پایگاه شهید فرزاد بهمنی حوزه شهید شهریاری در محل مزار شهدای گمنام شهرک جهاد برگزار شد.

فرمانده مقاومت بسیج سپاه زاهدان، گفت:مبارزه با استعمار و استکبار بدون حضور  مادران رزمندگان و خاندان شهدا امکانپدیر نیست. 

سرهنگ نخعی  افزود: انتقال فرهنگ ایثار و ظلم ستیزی  به دختران، مادران و نسل آینده با تجدید پیمان با شهدا،  تجلیل و تکریم در خور شان مادران و خاندان شهدا میسر است.

وی تصریح کرد: این روزها باید یادی کنیم از شهدای امنیّت، شهدای بسیجی، شهدای نیروی انتظامی  که پای ارزش ها و آرمانهای انقلاب ایستادند تا آرامش به قلب شهرها بازگردد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ناحیه زاهدان گفت: شاید باور آن سخت باشد اما در اتفاقات اخیر یک بسیجی  به شدت به شکلی عجیب زیر چاقو و سلاح‌های خاص کتک می‌خورد و  به شهادت می رسد.


سرهنگ نخعی  افزود: شناخت صحیح دشمنان سبب می شودتا بتوانیم حق و باطل را در جامعه بشناسیم و مسیر درست را انتخاب کنیم
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: