پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
فرمانده ناحیه بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز:
فرمانده بسیج سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: امروز دشمنان در هر نقطه و مکانی که بدنبال طراحی ناآرامی باشند با حضور به موقع بسیج ناکام می گردند.
سرهنگ غلامعلی احمدی جابری، فرمانده بسیج سپاه محمد رسول الله (ص) شیراز در جلسه ادارات شمال غرب شیراز که به مناسبت هفته بسیج در سپاه فوق برگزار شد اظهار داشت: بسیج فرهنگ‌ش نجات بخش و امید بخش ، کارش خدمت بی منت و بدون مزد و مواجب است.

وی با بیان اینکه  کجای دنیا سراغ دارید بسیجی شبانه روز برای آرامش جامعه و تولید امنیت حضور داشته باشد گفت: تا مادامی که بسیج مردمی هست این نظام تهدید نخواهد شد.

سرهنگ احمدی جابری تصریح کرد: روحیه بسیجی یعنی نوکری وخدمت به مردم تا موجبات تقویت سرمایه اجتماعی نظام گردد و اگر امروز در ادارات و سازمان ها این فرهنگ نهادینه گردد می توان ناامیدی و ایجاد یاس را از جامعه دور کرد.

وی با اشاره به اینکه در فتنه اخیر دشمنان با جنگ ترکیبی بدنبال ناامنی پایدار هستند تا بواسطه دروغ پراکنی و ایجاد یاس فضای ناامنی را فرسایشی نمایند گفت: مردم هوشیار و بیدار هستند و خون های ریخته شده ۳۰۰ هزار شهید گواه جان فشانی مردم در ادوار انقلاب اسلامی است.

این مقام نظامی تصریح کرد: آمریکایی ها در طراحی و اندیشکده شان ایران را مانع سرراه شان در منطقه می دانند اگر امروز با هر ابزاری به بدنبال ناامنی در ایران اسلامی هستند نشات گرفته از طراحی آنان است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: