پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۳۶
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۶
سعید فتوحی شهردار خرم آباد :
سعید فتوحی در ادامه برنامه های ملاقات مردمی به منظور رسیدگی به مشکلات، دوشنبه ۳۰ آبان ماه به صورت چهره به چهره در شهرداری منطقه یک با شهروندان دیدار و گفت و گو کرد .

شهردار جوان و باانگیزه خرم آباد برای دومین مرتبه منطقه یک را جهت دیدار با شهروندان در نظر گرفت و احمدرضا دولتشاه شهردار منطقه یک ، معاونین و مدیران ذی ربط شهرداری را موظف کرد تا در اسرع وقت مشکلات و دغدغه های مردم را مرتفع سازند .

اینبار هم مردم جهت ملاقات با شهردار فتوحی صف کشیده و اکثریت آنان از خیابان های آبشار آمده بودند، وضعیت خیابان و کوچه های آبشار اهالی را باز به شهرداری کشانده بود؛ حرف بیشتر شهروندان همان قصه ی تمام نشدنی آسفالت بود، عده ای هم طلبکار سنوات گذشته آخرین امیدشان را دیدار با این شهردار مردمی بیان می کردند.

سعید فتوحی در حاشیه این دیدار، نحوه رابطه شهرداری با مراجعین را بسیار مهم برشمرد و افزود: در راستای جلب رضایت ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی این ملاقات ها باید به صورت مستمر برگزار و رفتار مسئولین و کارکنان شهرداری می بایست در شان مردم نجیب ، ولایت مدار و شهید پرور خرم آباد باشد .

شهردار مرکز استان اذعان داشت: متاسفانه با شرایطی که شهرداری خرم آباد از لحاظ مالی دارد کسب رضایت حداکثری مردم کاری بسیار دشوار است.

گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که سعید فتوحی شهردار خرم آباد دوشنبه ای دیگر  برای دومین مرتبه در شهرداری منطقه ۲ با مردم چهره به چهره دیدار و گفت و گو خواهد کرد.

گفتنی است دیدارهای مردمی شهردار فتوحی تاکنون در شهرداری مرکزی برگزار می شد .
خبرنگار: مریم نظری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: