پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۴۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
بمناسبت هفته بسیج جمعی از بسیجیان شهرستان زاهدان با خانواده شهید امنیت حاج مهدی ملاشاهی زارع دیدار و دلجویی کردند.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- مدیر سازمان بسیج کارخانجات استان در این دیدار گفت: سردار شهید مهدی ملاشاهی زارع مسئول ایثارگران سپاه سیستان و بلوچستان چندین سال  در این سمت به خدمتگزاری به خانواده شهدا و ایثارگران استان مشغول بود. 


قورزایی افزود: شهید ملاشاهی از افراد فعال و اثرگذار در حوزه ایثار و شهادت بود و خدمات ارزنده‌ای در رسیدگی به خانواده شهدای سیستان و بلوچستان ارائه کرد.


وی با اشاره نقش شهدای امنیت در بازگشت آرامش به شهرها تصریح کرد: دشمن قصد داشت تا مردم دست به سلاح ببرند و جنگ شهری به راه بیندازند 

مدیر سازمان بسیج کارخانجات استان گفت: اتفاقات اخیر سبب شد تا در بسیاری از شهرهای ایران  مظلومانه و غریبانه شهید بدهیم تا دشمنان یکبار دیگر شکست را تجربه کنند.


گفتنی است :  در این  دیدار که نورا سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان، ابوذر کیخا فرمانده حوزه سلمان فارسی ناحیه ویژه زاهدان و جمعی از بسیجیان پایگاه مقاومت بسیج شهید باقر اصغری حضور داشتند با اهدای لوح تقدیر از صبر و از خود گذشتگی خانواده معظم شهید مدافع امنیت سردار حاج مهدی ملاشاهی زارع تجلیل به عمل آمد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: