پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان، گفت:هم اکنون در استان ۲۶۷ واحد صنایع تبدیلی و غذایی با ظرفیت اشتغال حدود۸ هزار نفر وجود دارد.
گیتی آنلاین-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان و بلوچستان در جریان بازدید از صنایع تبدیلی و غذایی شیلاتی شهرستان دشتیاری گفت :در راستای ارتقای زنجیره ارزش تولید  و صادرات محصولات کشاورزی فرآوری شده با هدف ایجاد اشتغال پایدار ودرامدزایی برای بهره برداران، یک برنامه ۵ ساله برای ارتقا و توسعه واحدهای صنایع تبدیلی و غذایی استان در زیر بخش‌های کشاورزی تدوین و براساس این برنامه در پایان سال ۱۴۰۵، ۴۶۳ هزار و ۴۰۰ تن ظرفیت  صنایع تبدیلی و تکمیلی سیستان وبلوچستان افزایش خواهد یافت.

سید محمدرضا سید حسینی تصریح کرد: هم اکنون استان دارای۲۶۷ واحد صنایع تبدیلی و غذایی با ظرفیت ۱ میلیون ۳۹۰ هزار تن می باشد که ظرفیت اشتغال حدود۸ هزار نفر را فراهم کرده است.

وی بیان کرد: در این برنامه برای سال ۱۴۰۱،راه اندازی ۲۹ واحد صنایع تبدیلی و غذایی جدید با ظرفیت ۷۹ هزار تن و ایجاد زمینه شغلی برای ۳۲۵ نفر هدفگذاری شده است.

گفتنی‌است، سالیانه ۴ میلیون تن انواع محصولات زراعی، باغی، دامی و شیلاتی در سیستان‌وبلوچستان تولید می‌شود
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: