پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۴۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹
دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان با بیان اینکه به منظور کمک به تولید، رونق اقتصادی، اشتغال و همچنین عمران و آبادانی استان تمام انجمن‌ها و پیمانکاران طرح نهضت ملی مسکن ملزم به خرید تولیدات استانی هستند، گفت: اجرای این طرح مهم ملی گردش مالی هفت هزار و ۸۵۰ میلیارد تومانی را در استان به همراه داشته است.
گیتی آنلاین-به نقل از داره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، عطاء اله اکبری اظهار داشت: هم اینک ۱۹ هزار و ۸۷۹ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در مناطق شهری و روستایی استان با پیشرفت فیزیکی حدود ۴۰ درصد در دست ساخت است که پیش بینی می شود تا پایان سالجاری حدود ۵ هزار واحد آن آماده بهره برداری شود.

وی ادامه داد: پیشرفت فیزیکی مطلوب طرح نهضت ملی مسکن در سیستان و بلوچستان علاوه بر گردش مالی بیش از هفت هزار و ۸۵۰ میلیارد تومانی اشتغال حدود ۲۲ هزار نفر را به همراه داشته است.

دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان با بیان اینکه توسعه افقی شهرها  یکی از اقدامات مطلوب برای خانه‌دار شدن  شهروندان است، گفت: به منظور برخورداری همه مردم از مزایای اجرای طرح نهضت ملی مسکن با پیگیری های صورت گرفته در شهرهای کوچک در صورت وجود زمین امکان ساخت واحدهای مسکونی به صورت ویلایی وجود دارد.

اکبری بیان کرد: همچنین برای افرادی که به صورت شخصی واحدی را می‌سازند و یا برای سازندگان حرفه ای این امکان فراهم شده است که با ثبت‌نام در سامانه نهضت ملی مسکن تقاضای تسهیلات خودمالکی داشته باشند.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰ هزار متقاضی در سراسر استان تاکنون اقدام به واریز وجه در طرح نهضت ملی مسکن کردند،گفت: احداث مسکن برای ثبت‌ نام کنندگان نهضت ملی مسکن منوط به پرداخت آورده متقاضیان است. در واقع این طرح تقاضا محور است و هرچه تعداد بیشتری از متقاضیان آورده خود را پرداخت کرده باشند، تعداد واحد بیشتری احداث می‌شود.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: