پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۶۱
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
سردار عوضعلی فقیری، معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: موضوع جهاد تبیین که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند امروز اصلی‌ترین راه مقابله با عملیات روانی دشمنان است.
گیتی آنلاین-به نقل از عصرهامون، سردار عوضعلی فقیری صبح امروز در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه سیستان و بلوچستان بیان کرد: موضوع جهاد تبیین که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند امروز اصلی‌ترین راه مقابله با عملیات روانی دشمنان است چرا که دشمن در این عرصه تلاش دارد جای حق و باطل را عوض کند؛ به عبارتی تلاش دارند عوامل قوت کشور را ضعف جلوه دهند و ضعف‌های موجود را برجسته‌تر کنند و تنها راه مقابله بیان واقعیت‌ها و تبیین مسیر درخشان طی شده در طولب دوران انقلاب برای عموم مردم به ویژه نسل جوان است.

وی افزود: امروز دشمنان ملت ایران با تکیه بر جنگ ترکیبی تلاش دارند مشکلات موجود را ضریب دهند و ملت ایران را نسبت به آینده روشن پیش رو ناامید کنند و این حوزه را با قوت از طریق رسانه و فضای مجازی دنبال می‌کنند.

سردار فقیری با بیان اینکه مشکلات در کشور موجود است، تصریح کرد: یقین بدانیداگر موضوع خانم امینی نبود دشمنان حتماً موضوع دیگری را بهانه می‌کردند تا کشور را درگیر تنش و اغتشاش کنند و این حوادث از مدت‌ها پیش برنامه‌ریزی شده بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان اذعان کرد: خدمات نظام بعد از انقلاب گسترده بوده و همه مشکلات موجود با همت جوانان همین مرز و بوم قابل حل است.

وی با بیان اینکه بسیج وابسته به هیچ حزبی نیست، اظهار کرد: بسیج همانند شهدا است و شهدا مانند کسی نیستند، بسیجیان در خط ولایت و امام هستند که در پازل دشمنان بازی نمی کنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان استان با بیان اینکه مقایسه سیستان و بلوچستان قبل انقلاب با امروز قیاس جهنم و بهشت است، خاطرنشان کرد: نمودارهای مقایسه‌ای آماری از شرایط کشور در دوران ستم‌شاهی و پس از انقلاب در حوزه‌های مختلف به ویژه در استان‌هایی مثل سیستان و بلوچستان نکات ویژه‌ای دارند و به عبارتی زمان شاه با شرایط کنونی با وجود همه مشکلات مقایسه نیست.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: