پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۷۷
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
با محوریت بسیج رسانه لرستان و با درایت رضا مریدی رئیس بسیج رسانه استان طی بازدید یکروزه ای با نام راهیان پیشرفت بمناسبت هفته بسیج به همراه اصحاب قلم و مدیران جراید به شرکت داروسازی اکسیر شهر بروجرد این دیار فرزانگان می رویم .

از همان ابتدای ورود، مدیران شرکت با قوانین و نظم خاص و سیستماتیک به استقبال ما می آیند ، قانون و انضباط در رفتار و گفتارشان کاملا مشهود است .

در آغاز ما را به سمت رختکن جهت تعویض لباس و پوشیدن البسه استریل هدایت می کنند، لباس های استریل بر تن وارد خطوط تولید، بسته بندی و انبار می شویم .

عظمت شرکت ما را در خود فرو می برد و ذکر خداوند متعال را بر زبان ما جاری می سازد.
(الحمدالله رب العالمین )

به گفته محمد مقدسی مدیر منابع انسانی در شرکت اکسیر بروجرد ۹۵۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به فعالیت هستند، جوانان زیادی اعم از آقایان و بانوان با لباس های یکدست سفید، ماسک، دستکش و کلاه نظرمان را به خود جلب می کنند، فرزندان این آب و خاک در قالب فرشتگانی زیبا و امیدوار به چشم می آمدند؛ جوانانی که امید در روح آنان دمیده شده و بذر شادی و شعف در دلهایشان کاشته.

زیرا به گفته مدیران و کارشناسان خط تولید در شرکتی مشغول بکار هستند که دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی است و در سال ۱۳۷۳ مورد بهره برداری قرار گرفته و تاکنون توانسته با همت تمام عزیزان شاغل در این مجموعه، افتخارات بیشماری کسب نماید.

۶ دوره متوالی به عنوان صادر کننده نمونه انتخاب شده و ۲۰ بازار فعال دارد؛ بیش از ۲۲۰ قلم دارو در دوزهای مختلف بصورت مایع و جامد تولید می کند ، مجهز به ماشین آلات مدرن و تجهیزات آزمایشگاهی پیشرفته است .

شرکت داروسازی اکسیر بروجرد از برترین صادرکنندگان کشور می باشد و منتخب واحد صنعتی سبز و دریافت کننده تندیس سبز ملی در سال ۱۳۹۹ است.

شرکت اکسیر تنها تولید کنننده محصول استراتژیکی «رمی فنتالین» با صرفه جویی بالغ بر ۴ میلیون دلار در کشور است؛ این شرکت تنها تولید کننده انسولین است که ۹۸درصد انسولین کشور را تولید می کند .

احتمال می رود خط تولید سرم را نیز فعال کند زیرا توانایی و تخصص این کار را دارد، در بخش استریل این شرکت عظیم بیش از ۲۵۰ نفر در ۱۱ خط تولیدی مشغول به فعالیت هستند .

خداوند عظیم الشان را شاکریم که بواسطه خدمات ارزنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود در چشمان جوانان مشغول بکار در شرکت دارو سازی اکسیر، شوق زندگی را خواند و جوانه امید را دید .

گزارش : مریم نظری

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: