پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۷۸۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۶
به پاس رشادت های سردار شهید مصطفی میررضایی از فرماندهان دوران دفاع مقدس، با حضور دانشجویان و اساتید در دانشکده پیراپزشکی خرم آباد، یاد وخاطره‌ی آن سردار سرافراز سپاه اسلام را گرامی داشتند.

هدف از برگزاری این مراسم که در برنامه‌ی معنوی «ساعت فرهنگی» و به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده پیراپزشکی خرم آباد و معاونت فرهنگی این دانشکده برگزار شد، ترویج فرهنگ سپاسگزاری و ترویج فرهنگ ایثار و از خودگذشتگی ذکر گردید.

در این جلسه معنوی حجت الاسلام والمسلمین عادل چراغیان با بیان مطالبی در حوزه‌ی ایثار و شهادت، یاد و خاطره‌ی شهدای گلگون کفن را گرامی داشت و افزود: شهدا با ایثار جان خود و بالاترین رشادت‌ها، امنیت و آرامش را برای میهن اسلامی به ارمغان آوردند. 

وی ضمن گرامیداشت رشادت‌های سردار شهید میررضایی، گفت: خانواده‌های شهدا با ادامه دادن راه شهدا، ایثار آنان را ادامه می‌دهند، ما هم باید با عملکرد خود سعی کنیم راه شهدا را ادامه دهیم و نگذاریم این مسیر پر برکت هرگز به فراموشی سپرده شود.

در این مراسم از دختر شهید میررضایی که از دانشجویان ممتاز این دانشکده می‌باشد، دعوت شد تا گوشه‌ای از رشادت‌های پدر را برای حضار مشتاق بیان کند. کوثر میررضایی ضمن تقدیر و تشکر از ریاست دانشکده، اساتید، کارکنان و دانشجویان، به بیان جایگاه شهید و شهادت از منظر قرآن کریم و روایات پرداخت و با قرائت دلنوشته و بیان ویژگی‌هایی از پدر شهیدش، اشعاری از برخی شعرا را در وصف پدر بیان نمود. 

در پایان مراسم کلیپی از سخنان مقتدرانه ی سردار شهید میررضایی در دوران دفاع مقدس پخش شد که حال و هوای خاصی را در این جلسه معنوی حاکم کرد.
خبرنگار،مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: