پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۰۰
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۱
اندک شمارند آنان که بدانند بر روی صحنه زندگی از برای چه آمده و وارسته و بند گسسته از خویشتن خویش، در گستره ای از کردارهای نیک، همگان را به انسانیتی اصیل رهنمون کرده باشند.‎ آری، نمی‌توان نگفت و ننوشت از آنان که عهده‌دار پژواک مهرورزی شده‌اند، آنان که تردید را به تصمیم رسانده و جوانه های کوچک انسانیت را بی‌ خستگی پاسدار شده‌ اند.
علیرضا عسکری مدیر فنی پروژه فنی ترین مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست ایران گفت: مرکز عطر یاس  که از سال ۱۳۹۱ تاکنون موفق به نگهداری و تربیت کودکان بی سرپرست بوده، هم اکنون به یاری ایزد منان پروژه ای به متراژ ۶۰۰۰ متر واقع در گلدشت حافظ شهر شیراز اقدام به ساخت پرورشگاه کرده است.

ساخت فنی ترین مرکز  آموزشی، فرهنگی، تفریحی، ورزشی، هنری و از همه مهم تر کامل ترین مرکز نگهداری کودکانی است که جایی برای زندگی، آموزش، تربیت و … ندارند.

وی افزود: با توجه به افزایش تعداد کودکان بی سرپرست و نداشتن مکان کافی جهت پذیرش این عزیزان متاسفانه تعدادی از کودکان به ناچار در محیط خطرناک خانواده خود زندگی می‌کنند که از نظر روانی، جسمی و تربیتی در معرض آسیب های بسیار جدی قرار دارند.

مدیر فنی پروژه نگهداری از کودکان بی سرپرست عطر یاس افزود: با ساخت مرکز نگهداری ۶۰۰۰ متری در عطر یاس سعی بر آن داریم که تعداد کودکان را به بیش از ۱۰۰ نفر با رده های سنی بالاتر (از ۴ تا ۲۰ سال) افزایش دهیم و در محیطی با حداکثر امکانات به سرانجام برسانیم.

وی افزود: در بتن ریزی سقف طبقه همکف فنی ترین مرکز نگهداری از کودکان بی سرپرست ایران مجموعه تولیدی میگلی با مدیریت جناب مهندس اشرف نژاد و شرکت مبین بتن جناب آقای مهندس صادقی در کنار فرزندان عطر یاس قرار گرفتند و مجموعه عطر یاس نبوی را یاری نمودند.

لازم به ذکر است؛ بتن ریزی سقف طبقه همکف این مجتمع در تاریخ ۴ آذرماه ۱۴۰۱ به همت خیرین ومجموعه تولیدی میگلی و مبین بتن با حضور جمعی از خیراندیشان و خیرین انجام شد.

در ضمن خیرین و خیراندیشان میتوانند کمک های خود را از طریق شماره حساب بانک ملت به نام موسسه غیر انتفاعی_غیر تجاری عطر یاس نبوی

شماره حساب بانک ملت: ۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره شبا: ۹۷۰۱۲۰۰۰۰۰۰۰۰۰۴۲۸۱۵۰۳۹۵۱
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۷۹۸۲۸

۲) حساب بانک توسعه تعاون به نام مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست عطر یاس نبوی

شماره حساب:  ۲۴۱۷.۱۱۱.۴۸۲۵۸۹۷.۱
شماره شبا:  IR650220241701114825897001
شماره کارت: ۵۰۲۹۰۸۷۰۰۱۲۶۸۶۸۲ انجام دهند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: