پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۰۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۱ - ۰۵:۳۰
به مناسبت هفته بسیج در دیدار مردمی مشکلات مربوط به شبکه آب خانگی مردم حاشیه شهر زاهدان بررسی شد.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین- سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان، گفت: هدف از برپایی این میز خدمت بررسی مشکلات و پاسخگویی مسئولان به نیازهای مردم، سرعت بخشی در خدمات رسانی، ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات به مردم و دیدار بدون واسطه و به صورت مستقیم مردم با مدیران شهری است.
 
نورا افزود:  هدف از دیدارهای مردمی در مساجد این است که بتوانیم به شکل چهره به چهره با شهروندان دیدار داشته باشیم و مشکلات را پایش و طی یک برنامه ریزی برطرف کنیم.


وی با اشاره به هفته بسیج، تصریح کرد: این روزها نوای دلنشین تفکر بسبجی بیشتر از هر زمان دیگر همراه با مظلومیت این قشر عزیز بر سراسر کشور طنین انداز است و ان شاالله چشم طمع دشمنان و جهانخواران را کور خواهد کرد.

گفتنی است: در این دیدار که در فضایی صمیمی برگزار شد مراجعان درخواست های خود را با سرپرست امور آب و فاضلاب شهرستان زاهدان مطرح و دستورات لازم جهت تسریع در پیگیری امور را صادر شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: