پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۹
عیسی زارع پور: 
همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین اجتماع بزرگ مدافعان امنیت – فدائیان ولایت با حضور جمعی از بسیجیان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.
محمود لیائی با همراهی سعید شریف زاده عضو هیئت مدیره، محمد سلگی فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از مدیران و کارکنان بسیجی این شرکت در اجتماع بزرگ مدافعان امنیت – فدائیان ولایت که به همت مرکز بسیج وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور عیسی زارع پور برگزار شد، حضور بهم رساندند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع بسیجیان خانواده ارتباطات با اشاره به اینکه بسیج فقط یک سازمان نظامی نیست، داشتن تفکر و روحیه بسیج برای پیشرفت کشور را لازم دانست.
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این اجتماع با اشاره به اینکه بسیج یکی از مهمترین ابتکارات امام راحل بوده است، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون هر کجا نیاز بوده که از کیان و استقلال کشور حفاظت و حراست شود، بسیجیان حضور داشتند.
وی با اشاره به پیشرفت های کشور در بخش های مختلف، افزود: برای پیشرفت در هر حوزه ای چه در پزشکی، چه در مهندسی و چه در حوزه ماموریت های وزارت ارتباطات از توسعه زیرساخت های ارتباطی تا راه اندازی پلتفرم های مورد نیاز مردم، نیاز به تفکر بسیجی داریم که کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.
در پایان این همایش از «مهدی جوادیان» همکار بسیجی شرکت ملی پست با اهدای تندیس و لوح سپاس، تقدیر به عمل آمد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: