پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۳۲
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
رئیس پلیس آگاهی استان البرز:
رییس پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: شخصی که در یک اقدام جنون آمیز اقدام به قتل همسر و کودک خردسالش کرده بود، در این استان دستگیر شد .
سرهنگ محمد نادربیگی اظهار داشت: پانزدهم مهرماه سال جاری مردی با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ تماس و خبر از قتل خواهر و فرزند خود داد که بلافاصله کارآگاهان جنایی پلیس آگاهی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند. 
وی افزود : بررسی های اولیه کارآگاهان حاکی از آن بود که مقتول یک خانم ۲۸ ساله بوده که به همراه فرزند خردسالش با شیوه خفگی به قتل رسیده بودند. 
وی با بیان اینکه با انجام اقدامات پلیسی ، عامل قتل که همسر مقتول بوده شناسائی و ارتکاب جرم توسط وی برای کارآگاهان محرز گردیده بود ، بلافاصله تحقیقات در زمینه شناسایی مخفیگاه قاتل آغاز و در کمتر از ۲۴ ساعت تلاش بی وقفه ، در نهایت در اطراف محل وقوع قتل شناسایی و دستگیر شد.
  نادربیگی با اشاره به اعتراف متهم به قتل رساندن همسر و فرزندش ، علت انجام این جنایت را اختلاف خانوادگی بیان کرد. رییس پلیس آگاهی استان البرز خاطرنشان کرد: فراگیری مهارت های کنترل خشم و مراجعه به مشاوران خانوادگی می توانست از وقوع این حادثه تلخ پیشگیری کند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید ابراهیم حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: