پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۳۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۵
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز:
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز گفت: ۱۰ اثر برگزیده تئاتر بسیج در روزهای سوم و پنجم آذر ماه در سالن تئاتر شهر اثر خود را روی صحنه می رود
نوروزی فر با اعلام خبر اختتامیه سیزدهمین جشنواره تئاتر بسیج البرز گفت: هدف از برپایی این جشنواره توجه به فرمایش رهبرمعظم انقلاب مبنی بر بسط و توسعه فرهنگ و هنر ایران اسلامی، مهارت افزایی شبکه جوانان بسیج، بازتاب هنرمندانه ارزش های دینی و آیینی است.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز گفت: راستای تحقق آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همچنین برای ترویج فرهنگ ناب بسیج و توجه و تلاش وافر بر انجام منویات مقام معظم رهبری در باب و توسعه فرهنگ و هنر ایرانی اسلامی سیزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بسیج استان البرز با رویکرد ویژه به تنوع شکنی و موضوعی و با توجه بر انواع گونه‌های درام برگزار شد.
وی با بیان این مطلب که تئاتر از هنرهای تأثیرگذار است، افزود: هنرمندان این عرصه با زبان هنر از انقلاب اسلامی حمایت کرده و با جهاد تببین ارزشهای انقلاب اسلامی را بیان کنند.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز با اشاره این مطلب که این دوره از جشنواره شامل نمایش صحنه ای، محیطی و میدانی و بخش نمایشنامه نویسی است، ادامه داد: مهلت ارسال آثار هنرمندان در بخش های یاد شده تا ۲۵ آبان ماه سال جاری بود، و با توجه به اینکه این رویداد چندین سال بود در البرز برگزار نشده بود ولی آثار فاخری برای دبیرخانه جشنواره سودای عشق ارسال شده است.
نوروزی فر با اشاره به اینکه داوران پس از بازبینی آثار ارسال شده ۱۰ اثر را انتخاب کردند، تصریح کرد: آثار برگزیده در روزهای سوم و پنجم آذر ماه در تئاتر شهر به روی صحنه می روند ؛ در تاریخ ۶ آذر ماه ساعت ۱۴:۳۰ در سالن سیروس صابر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز مراسم اختتامیه برگزار می شود.
وی به ظرفیت های بالای استان در زمینه هنر تئاتر اشاره کرد و گفت: از ۱۰ اثر راه یافته به جشنواره ۳ نمایش منتخب به جشنواره تئاتر بسیج کشور ارسال می شود و با ۳۱ استان کشور به رقابت می‌پردازند.
وی حمایت تمامی مسئولان استان در راستای گسترش این هنر خواستار شد و ادامه داد: از شورای اسلامی شهر کرج، حوزه هنری استان، سازمان فرهنگی شهرداری کرج ،تئاتر شهر کرج، صدا و سیمای مرکز استان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برای حمایت هایی که این هنر و رویداد داشتند صمیمانه تشکر می‌کنم.
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان البرز در پایان از تمامی مردم هنردوست استان البرز برای دیدن این جشنواره دعوت به عمل آورد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید ابراهیم حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: