پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۴۱
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز:
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز گفت: تا پایان شهریور ماه، ۸ هزار و ۸۰۰ مشترک گاز تحت پوشش سازمان‌های حمایتی از مزایای بخشودگی گازبها در سقف الگوی مصرف بهره مند شدند.
سیدرضا غفاریان اظهار کرد: تا کنون ۸ هزار و ۸۵۷ مشترک گاز مشمول بند مذکور توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) به این شرکت معرفی شدند که پس از بررسی اطلاعات و اعتبار سنجی، بخشودگی گازبهای‌ آنان از ابتدای سال در سیستم جامع  مشترکین شرکت گاز اعمال شده است.
وی افزود: تمامی اطلاعات دریافتی پایش شده و اطلاعات فاقد اعتبار جهت تصحیح به سازمان‌های حمایتی ارسال شده و این شرکت آمادگی دارد تا در صورت دریافت اطلاعات تکمیلی، در اسرع وقت اقدامات لازم را جهت برخورداری این مشترکین عزیز از معافیت پرداخت گازبها انجام دهد.
مدیر عامل شرکت گاز استان البرز در ادامه به مددجویان مشمول بند معافیت گازبها توصیه کرد با صرفه جویی در مصرف گاز در حد الگوی مصرف از معافیت گازبها در سقف سه پله اول (حدود ۴۵۰ متر مکعب) از ۱۵ آبان تا ۱۵ فروردین استفاده کنند.
غفاریان در ادامه به مددجویان نهادهای مذکور که مشترک شرکت گاز هستند و هنوز اطلاعات آنها از طریق نهادهای مذکور به این شرکت واصل نشده درخواست کرد هر چه سریع تر شماره اشتراک گاز خود را به نهادهای حمایتی مربوطه اعلام کنند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید ابراهیم حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: