پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۴۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶
دبیر شورای اسلامی شهر کرج:
دبیر شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر تعیین و تکلیف هر چه سریعتر نیروهای بازخرید شهرداری گفت: آمار و لیست بازخریدی کارکنان مجموعه شهرداری هر چه سریعتر به شورای شهر جهت بررسی و اقدام ارسال شود
فاطمه منعمی در نطق پیش از دستور هشتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که با حضور شهردار کرج، معاونین و مدیران شهری برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج خطاب به شهردار کرج اظهارداشت: وقتی تذکر من به رئیس اداره یا بعضا کارشناس ارجاع می شود، از دست او چه کاری بر می آید؟ فقط تذکر مرا پاسخ می دهد اما آیا جلسه ای در شهرداری تشکیل می شود؟ موضوع بررسی یا برای آن راهکاری ارائه می شود؟
منعمی عنوان کرد: یک فرآیند قانونی داریم و آن هم اینکه تذکر مطرح شده ما در صحن به شهرداری ارسال و به کارشناس یا رئیس اداره مربوطه ارجاع د اده می شود که شاید گره کوچکی در کار باشد و با راه کاری برطرف شود.وی با بیان اینکه انتظار ما از شهرداری این است که اگر موضوعی عنوان می شود ، مطالب و تذکری بیان می شود در این راستا جلسه ای تشکیل تا ضمن بررسی مشخص شود از کجا قابلیت حل شدن دارد؟
دبیر شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: هدف شورای شهر تعامل است و اگر تذکری از سوی اعضای شورای شهر عنوان می شود قرار است موضوعی با دادن تذکر حل شود و تا زمانی که از موضوعی یقین حاصل نشود، مطرح نمی شود.
منعمی به سبک کردن بدنه شهرداری اشاره کرد و گفت: انتظار داریم آمار بازخریدی ها هر چه زودتر به شورا ارسال شود زیرا جمع آوری امضاهای مربوطه زمانبر است و بازخریدی ها تا دی ماه سال جاری بیشتر برای این موضوع فرصت ندارند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:سید ابراهیم حسینی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: