پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۴۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان استهبان گفت: با تلاش یگان حفاظت محیط زیست استهبان و همکاری پلیس شهرستان دو قبضه سلاح غیرمجاز از شکارچیان متخلف کشف و ضبط شد.
ذبیح اله محمدی شاه ذکریایی، بیان کرد: با توجه به گزارش های واصله از منابع محلی و معتبر مبنی بر تیراندازی در پناه گاه حیات وحش بختگان یگان حفاظت محیط زیست و پلیس اطلاعات و امنیت در منطقه حاضر شده تا با متخلفان احتمالی برخورد قانونی صورت بگیرد. 
وی اضافه کرد: بنا بر این گزارش تیر اندازی در دهانه نقاره خانه پناهگاه حیات وحش بختگان بوده و پس از رصد منطقه پناهگاه شکارچیان غیر مجاز در کوه های هم جوار کشف شد. 

محمدی شاه ذکریایی ادامه داد: در بررسی های صورت گرفته از مخفیگاه این افراد یک قبضه سلاح کمری غیرمجاز و تعداد ۶ عدد فشنگ کشف شد. 

به گفته این مقام مسئول در ادامه پایش های صورت گرفته توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان استهبان در محدوده های کوه کومه نیز یک قبضه سلاح تک لول فاقد شماره غیرمجاز به‌همراه سه عدد فشنگ کشف و ضبط شد. 

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: متخلفان پیش از حضور یگان حفاظت محیط زیست و پلیس از منطقه متواری شده اما تلاش شبانه روزی برای شناسایی و دستگیری متخلف با متخلفان احتمالی همچنان ادامه دارد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: