پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۰
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در آیین گرامیداشت روز پرستار:
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در آیین گرامیداشت ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، دین مداری، اخلاق مداری توام با تجربه و دانش کاری را از خصوصیات پرستاران نظام جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس در جمع پرستاران نمونه استانی و کشوری ضمن تشکر از جامعه پرستاری استان فارس گفت: همه ما به نوعی مدیون زحمات پرستاران هستیم و عموم مردم تلاش های این گروه از نظام سلامت  را به ویژه در بحران کروناویروس مشاهده کردند.

«عبدالعلی کریمی» با اشاره به جانفشانی مدافعان سلامت در بحران کروناویروس افزود: جامعه پرستاری استان در بحران کروناویروس خوش درخشیدند و در این راه شهدایی تقدیم مردم و نظام سلامت کردند.

او نخستین خصوصیت پرستاران کشور را مهربانی و نوع دوستی خواند و افزود: یکی از شاخصه هایی که پرستاران جمهوری اسلامی ایران را از دیگر کشورهای دینا متمایز ساخته، دین مداری، اخلاق مداری توام با تجربه و دانش کاری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس گفت: در طول چهار دهه گذشته یک انقلاب پزشکی و سلامت در ایران اتفاق افتاده و تربیت و پرورش پزشک، پیراپزشک و پرستار در بالاتری میزان خود انجام شده که امروزه در وضعیت مطلوبی به سر می برند.

کریمی با اشاره به شیراز به عنوان قطب پزشکی کشور و منطقه، ابراز امیدواری کرد دانشگاه های علوم پزشکی کشور به ویژه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، همواره پله های ترقی را با بالندگی و پویایی را طی کنند.

سرهنگ «حسین صمصام» رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان فارس، دکتر «محمدجواد مرادیان» مدیر حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و «بهبود ترابی» رییس نظام پرستاری شیراز و شهرستان های تابعه نیز به عنوان سخنران در این آیین حضور داشتند.

همچنین در این آیین از پرستاران نمونه کشوری شاغل در دانشگاه علوم پزشکی شیراز تقدیر و از کتاب «چند حبه قند» خاطرات «رفعت السادات نعمت اللهی» یکی از پرستاران دوران دفاع مقدس رونمایی شد.

برگزاری مراسم ازدواج زوج پرستار دانشگاه علوم پزشکی شیراز شاغل در بیمارستان نمازی شیراز و بیمارستان حضرت ولیعصر(عج) شهرستان نورآباد ممسنی، دیگر محورهای برگزاری این آئین بود.

آئین گرامیداشت روز پرستار با حضور رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس، جمعی از معاونان، مدیران ارشد، پرستاران و کارکنان دانشگاه در سالن سینا و صدرا برگزار شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: