پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۶۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: امکان ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن علاوه بر سایر شهرهای استان در زاهدان نیز فراهم شد.
گیتی آنلاین-به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، ابوالفضل مهدیار اظهار داشت: متقاضیان برای ثبت‌نام در این طرح باید به سامانه saman.mrud.ir رجوع و نام‌نویسی کنند.

وی از تامین زمین برای ساخت ۱۴۲ هزار و ۲۰۴ واحد مسکونی شهری طرح نهضت ملی مسکن درسیستان و بلوچستان در برنامه چهار ساله خبر داد و افزود: بر اساس آخرین آمار تاکنون افزون بر ۲۰۵ هزار نفر از شهروندان استان در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده اند و همچنان این روند با توجه به استقبال مردم ادامه دارد.

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان در خصوص شرایط لازم برای ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن گفت: متقاضی و افراد تحت سرپرستی باید فاقد زمین مسکونی و یا واحد مسکونی باشند و متقاضی از تاریخ ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ از هیچ یک از امکانات نهادهای عمومی دولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد.

مهدیار تصریح کرد: همچنین متقاضی باید متاهل و یا سرپرست خانوار باشد و زنان مجرد بالای ۳۵ سال سن و مردان مجرد بین ۲۳ سال تمام تا ۴۵ سال به شرط ارائه تعهد نامه محضری در خصوص ارائه سند رسمی ازدواج در زمان واگذاری واحد، همچنین متقاضی باید دارای حداقل ۵ سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا باشد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: