پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۸۸۰
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز:
به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار سرهنگ غلامعلی احمدی جابری فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز از کادر پزشکی و پرستاری مرکز بهداشت شهرک قصرقمشه تجلیل نمود.
فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز در سخنانی با بیان اینکه امنیت و سلامت دو مقوله لازم و حیاتی امروز جامعه میباشد گفت: امنیت توسط نیروهای زحمت کش در مجموعه نیروهای مسلح بویژه فراجا، سپاه و بسیج در مقابل اغتشاش گران و براندازان و ضد انقلاب و منافقین و آمریکا و صهیونیسم تأمین می شود.

وی تصریح کرد: نعمت سلامتی با تلاش ها و مجاهدت های کادر درمان و پزشکان و پرستاران تامین می شود و زاد روز میلاد حضرت زینب سلام الله علیها بنام روز پرستار از زحمات عزیزان کادر درمان بویژه پرستاران عزیز در امر خدمت‌رسانی به مردم عزیز و درمان بیماران تشکر می نماییم.

فرمانده سپاه ناحیه محمد رسول الله (ص) شیراز گفت: کار پرستاران و کادر درمان مجاهدت مخلصانه و دلسوزانه و خدمتگزارن بی‌منت جامعه هستند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: