پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لامرد گفت: به همت خیرین و حامیان محیط زیست مشکل بی آبی ارتفاعات منطقه شکار ممنوع پاقلات برطرف شد.
برومند فر با اشاره به همکاری انجمن های مردم نهاد به منظور حفظ محیط‌ زیست شهرستان بیان کرد: با توجه به وجود مشکل کم آبی در ارتفاعات منطقه شکار ممنوع پاقلات انجمن های مردم نهاد در این حوزه فعال شدند تا این مشکل برطرف گردد. 
وی اضافه کرد: در راستای برطرف سازی مشکل کم آبی در این منطقه نیازمند ایجاد آبشخور به ظرفیت سه هزار و ٨٠٠ متر مکعب آب بود که ساخت این آبشخور نیز توسط خیران حامی محیط زیست از جمله تشکل محیط زیستی سبز گستران پاقلات مرتفع شد. 
برومند فر در ادامه تصریح کرد: تشکل محیط زیستی سبز گستران پاقلات هزینه ساخت این آبشخور که اعتباری بالغ بر ٧٠ میلیون است را برای ساخت آبشخور تامین کرد تا مشکل کم آبی در ارتفاعات منطقه شکار ممنوع پاقلات برطرف شود. 
به گفته این مقام مسئول با ساخت آبشخور در این منطقه مشکل کم آبی در ارتفاعات این منطقه شکار ممنوع به همت خیرین حامی محیط زیست برطرف شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: