پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۹۱۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱
با حکم لیائی و با حضور سعید شریف زاده؛
طی حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی پست جواد فتاح زاده سرپرست اداره کل پست استان آذربايجان غربی شد.
مراسم معارفه سرپرست جدید پست استان آذربایجان غربی و تودیع مدیرکل پیشین صبح امروز با حضور سعید شریف زاده عضو هیئت مدیره این شرکت برگزار شد.

سعید شریف زاده در این نشست ضمن تقدیر از خدمات مجید فرخی مقدم؛ حکم مدیرعامل شرکت ملی پست را به جواد فتاح زاده به عنوان سرپرست پست این استان اعطا کرد.

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست با اشاره‌ به هم مرز بودن استان آذربایجان غربی با کشورهای ترکیه؛ آذربایجان و عراق گفت: «موقعیت جغرافیایی این استان بی نظیر بوده و لازم است بهره گیری از این ظرفیت در پیشبرد اهداف صورت گیرد.»

وی همچنین خواستار شناسایی و بهره گیری از ظرفیت ها و توانمندی های کارکنان پست این استان و تلاش در ارتقای همسویی و همراهی هرچه بیشتر آنان شد.
در متن حکم صادره از سوی مدیرعامل شرکت ملی پست به وی، آمده است:

نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان، جنابعالی را به عنوان سرپرست اداره کل پست استان آذربايجان غربی منصوب می نمایم. امید است با اتکال به خداوند متعال و رعایت اخلاق و تقوی الهی با جدیت و تلاش وافر خدمت گذاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم سرافراز ایران را سرلوحه کار خود قرار داده و در جهت تحقق اهداف شرکت ملی پست موفق باشید.

توفیق شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: