پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۳۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۵
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز اعلام کرد؛
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز از کاهش شهرهای زرد نقشه کرونا در استان فارس به هفت شهرستان خبر داد.
دکتر «سید وحید حسینی» با اشاره به آخرین وضعیت رنگبندی نقشه کرونا در فارس گفت: در هفته اخیر نیز خوشبختانه با کاهش شهرهای زرد نقشه کرونا مواجه بودیم و تعداد شهرهای زرد نقشه از ۱۰ مورد در هفته گذشته، به هفت مورد کاهش یافت.

او شهرهای زرد نقشه کرونا در هفته اخیر را شامل خرم بید، زرقان، بیضا، خرامه، سروستان، جویم و لارستان اعلام کرد و افزود: دیگر شهرستان های استان فارس از جمله شیراز نیز در وضعیت آبی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز ادامه داد: دریافت گزارش هایی مبنی بر شیوع دوباره کرونا در برخی کشورها طی روزهای اخیر با نگرانی هایی در این زمینه همراه بوده و ضرورت آمادگی در برابر این خطر احتمالی را ضروری می سازد که مهم ترین اقدام در این زمینه، رعایت شیوه نامه های بهداشتی و تقویت ایمنی بدن با دریافت دزهای تکمیلی واکسن علیه بیماری کرونا است.

دکتر حسینی به ویژه از گروه های در معرض خطر نظیر سالمندان، بانوان باردار و بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای و نقص سیستم ایمنی خواست تا در این زمینه اقدام کرده و با دریافت به موقع دزهای تکمیلی واکسن کرونا، در صورت ایجاد موج جدید بیماری، خود را ایمن سازند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: