پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۲۳۶
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با استقبال نماینده داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی با هدف بازدید میدانی از پروژه‌های جهانی دارابگرد و تنگه‌رغز وارد شهرستان داراب شد.
محمدجواد عسکری، نماینده مردم داراب و زرین‌دشت در مجلس شورای اسلامی در این بازدید در جمع خبرنگاران، گفت: هدف از این بازدید بررسی میدانی پروژه‌های مطالعاتی و باستان‌شناسی مربوط به میراث‌فرهنگی دارابگرد و همچنین میراث‌ طبیعی تنگه رغز به عنوان دو اثر مستعد ثبت جهانی است.

وی اعلام کرد: تلاش داریم تا با برنامه‌ریزی نسبت به حوزه‌های تخصصی میراث‌فرهنگی بتوانیم زیرساخت‌های لازم و شرایط مناسبی را برای جذب گردشگر داخلی و خارجی برای شهرستان تاریخی داراب نیز فراهم نماییم.

در این بازدید وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی پس از استقبال گرم مردم شهرستان داراب با حضور معاون گردشگری و زیارتی استانداری فارس، مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس و همچنین فرماندار و مدیران شهرستانی از پروژه‌های مختلف داراب بازدید خواهند کرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: