پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۳۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۱
در ماده ۳۶ قانون جنگل آمده : انتخاب شهردار پاکدست یک شعار است و اگر اشتباها شهردار پاکدستی انتخاب شد بعد از گذشت یکسال به فوریت عزل شود


طبق ماده ۲۲ قانون جنگل، شهرداری که باج به شورای شهر ندهد باید برود

سعید فتوحی شهردار نام آشنای خرم آباد که از خانواده ای پاک و سرشناس برخاسته، به دلیل پاکدستی و باج ندادن به برخی اعضای شورای شهر باید بساطش را جمع کند و برود ، چقدر این جمله آشناست کجا خوانده ام؟ یادم آمد قانونی از قوانین جنگل است .

نود و ششمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر خرم آباد در حضور کم نظیر و بی سابقه خبرنگاران مرکز استان برگزار شد، حضوری باشکوه که پس از برکناری روابط عمومی شورای شهر رقم خورد .

امروز در پنج شنبه ای که در استان لرستان تعطیل رسمی اعلام شده، جلسه ای فوق العاده با هدف طرح سوال شفاهی از سعید فتوحی شهردار پاکدست خرم آباد برگزار شد.

شهردار فتوحی به جلسه نیامده بود، نه تنها فتوحی بلکه هیچ نیرویی از شهرداری حضور نداشت، فقط تیم شورای شهر بود و تیم خبرنگاران.

  شورای شهر بدون حضور رضا بیرانوند بازیکن تهاجمی خود به مصاف تیم خبرنگاران رفت .


تیم خبرنگاران در دفاع از شهردار فتوحی به ایراد سخن پرداختند و چند ضربه به دیرک دروازه شورای شهر زدند و چیزی نمانده بود دروازه شورا باز شود .

شورای شهر که با ارنج  و ترکیبی کاملا تهاجمی به میدان آمده بود انتظار حملات پی در پی خبرنگاران را نداشت، در این غافلگیری به دفاع اتوبوسی روی آورد، شوت تماشایی رضا میرزایی بازیکن خوش استیل تیم خبرنگاران در دقیقه ۹۰ دروازه حریف را باز کرد و با دفاع جانانه از سعید فتوحی آه از نهاد شورایی ها برخاست .

تیم تازه تاسیس شورای دور ششم مغلوب تیم خبرنگارانی شد که بارها قهرمان جلسات و نشست های خبری بوده و می دانستند چگونه شورای شهر را زیر ضربات سوالات پی در پی خود قرار دهند.
شورای شهری که با پیراهن و شعار طرح سوال از شهردار به میدان آمده بودند.

  سعید فتوحی رونالدینیوی تیم شهرداری که به چپ نگاه می کند و به راست پاس می دهد در حال گرم کردن است و می خواهد جلسه بعد جهت پاسخ به اعضای شورای شهر وارد صحن علنی شود.

سعید حاضر به افشاگری شود فتوحی ترین لحظات شکل خواهد گرفت .

گزارش : مریم نظری
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: