پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۱
همزمان با چهارمین سالگرد درگذشت محمد نبی حبیبی صورت گرفت؛
همایش هم اندیشی مدیران عامل شرکت ملی پست همزمان با چهارمین سالگرد درگذشت محمدنبی حبیبی اولین مدیرعامل این شرکت برگزار شد.
در آستانه فرارسیدن دهه مبارک فجر نخستین همایش هم اندیشی مدیران عامل شرکت ملی پست با حضور محمود لیائی، سعید شریف زاده، علیرضا زرگوش، مهدی چمن زاد اعضای هیئت مدیره این شرکت، جمعی از مدیران ستادی و اجرایی و خانواده مرحوم حبیبی در سالن کنفرانس ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد. 
محمود لیائی، ضمن تبریک گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و یاد و خاطره مرحوم حبیبی اولین مدیرعامل شرکت ملی پست از خانواده مرحوم حبیبی و مدیران عامل سابق بابت پذیرش این دعوت قدردانی کرد.
مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اینکه این تجدید خاطره، یادآور این نکته است که فرصت خدمت به خلق و نظام مقدس جمهوری اسلامی اندک و گذراست، ارتقای کیفیت خدمت رسانی به مردم با بهره گیری از تجربیات مدیران اسبق را از جمله اهداف این نشست بیان کرد. 
رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست با بیان اینکه خود را بی نیاز از مشورت پیشکسوتان و مدیران سابق این شرکت نمی بینیم خواستار در اختیار قراردادن جربیات و پیشنهادات برای ارتقای سطح خدمت رسانی شد.
وی با اشاره به دو ماموریت مهم واصلی شبکه پستی کشور در دوران کنونی به پیشبرد طرح تحول ديجيتال و هوشمندسازی فرایندهای پستی اشاره کرد وابراز امیدواری کرد با همفکری وهمراهی تجربه های گذشته و بهره برداری از آن در شرایط نوین، به پستی در تراز انقلاب اسلامی برسیم. 
لیائی به کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و افزود: بی تردیداین مهم ثمره زحمات مدیران و کارکنان در دوره های گذشته بوده است که با اتخاذ تدابیر و برنامه ریزی مناسب به منصه ظهور رسید و عنوان نشان برتر از آن شرکت ملی پست شد. 
ملکی تبار؛ محبیان؛ نعمتی ؛ کرباسیان و سبحانی‌فر مديران عامل سابق شبکه پستی کشور هر یک به بیان اقدامات انجام شده در دوران تصدی مدیرعاملی این شرکت و همچنین مشکلات موجود در هر دوران؛ نظرات و پیشنهادات در ارتقای سطح کیفیت خدمات و رسیدن به اهداف شبکه پستی کشور پرداختند. 
در انتهای این مراسم از پاکت نمادین نکوداشت زنده یاد محمد نبی حبیبی و همچنین تکریم مدیران عامل سابق پست رونمایی و حاضران بر حاشیه آن یادداشت نگاشتند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: