پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۳۸۳
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
همراه با دهه فجر انقلاب اسلامی؛
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از ارائه بیش از ۲ میلیون خدمت مسکن به مددجویان در چهار دهه فعالیت این نهاد خبر داد.
محمود توکلی با بیان این مطلب افزود: خدمات ارائه شده در حوزه مسکن شامل «احداث و تکمیل»، «تعمیر و بازسازی» و «خرید» می‌شود.

وی ادامه داد: کمیته امداد در چهار دهه اخیر ۲ میلیون و ۱۷۴ هزار و ۱۶۹ واحد مسکن را برای مددجویان خود احداث، تکمیل، خرید و یا تعمیر و بازسازی کرده است.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد اظهار کرد: از ابتدای فعالیت حوزه مسکن کمیته امداد تا کنون ۵۰۶ هزار مورد کمک به احداث و خرید مسکن شده و در بخش تعمیر و بازسازی نیز یک میلیون و ۶۶۸ هزار مورد خدمت به جامعه هدف ارائه شده است.

توکلی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز بیش از چهل هزار مددجوی کمیته امداد خدمات مسکن شامل «احداث و تکمیل»، «تعمیر و بازسازی» و «خرید» در حوزه مسکن دریافت کرده‌اند.

وی گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری تعداد ۱۲ هزار و ۱۲۲ واحد مسکن با حمایت کمیته امداد احداث، تکمیل و یا خریداری و تحویل مددجویان شده است.

مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد اضافه کرد: در همین مدت تعداد ۲۸ هزار و ۲۹۲ واحد نیز برای مددجویان خانواده کمیته امداد تعمیر و بازسازی شده است.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: