پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۵۵۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
کمیته امداد و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با هدف توانمندسازی اقتصادی مددجویان، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
کمیته امداد و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در مراسمی با هدف توانمندسازی اقتصادی مددجویان تحت حمایت و پنج دهک پایین درآمدی جامعه، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد در این مراسم تلاش در جهت توانمندسازی و ایجاد اشتغال پایدار برای خانواده‌های تحت حمایت و پنج دهک پایین درآمدی جامعه را از اهداف این تفاهم‌نامه دانست.

وی با اشاره به اهمیت ساماندهی کسب و کارهای خرد و ارتقای نقش آنها در اقتصاد ملی و مقاومتی، اظهار کرد: کمیته امداد با همین رویکرد موفق به تولید ۳۲۰ هزار فرصت شغلی در ۱۰ ماهه سال جاری شده است.

رئیس کمیته امداد بر ضرورت همکاری شهرک‌ها و نواحی صنعتی در جهت تامین نیروی کار مورد نیاز از جامعه هدف کمیته امداد تاکید کرد و ادامه داد: مقرر شد با همکاری سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران، طرح‌های راهبری شغلی و تشویق کارآفرینان در جهت جذب مددجویان انجام شود.

بختیاری همکاری در جهت اخذ مجوزهای تجاری و صنعتی برای کارآفرینی و راه‌اندازی کسب و کار در شهرک‌های صنعتی از سوی جامعه هدف را از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه عنوان کرد و افزود: مددجویان کمیته امداد در اولویت انعقاد قرارداد با واحدهای صنعتی و تولیدی، توزیعی، خدماتی و تجاری در شهرک‌های صنعتی قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: بر طبق این تفاهم‌نامه، مساعدت در تامین ابزار کار و تجهیزات ارزان‌قیمت در راستای اجرای طرح‌های اشتغال خرد مددجویان انجام خواهد شد.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اهمیت حمایت از پایان‌نامه‌ها و طرح‌های دانش‌بنیان دانشجویان و مددجویان این نهاد، گفت: معرفی و حمایت از خرید خدمات و محصولات نوآورانه و فناورانه شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور معرفی شده از سوی کمیته امداد به واحدهای صنعتی انجام خواهد شد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:عباس ستایش‌گو
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: